Mytí a údržba

20. 08. 2018

Údržba kožených sedaček v autě

Kůže je přírodní materiál, o který je třeba se starat, aby si udržel všechny své vlastnosti. Můžete své auto svěřit do péče odborníků a nebo se do údržby pustit sami. Pokud se rozhodnete pro domácí variantu, připravili jsme pro vás rady na správné ošetření kožených povrchů ve vašem automobilu.

Přečíst článek
10. 05. 2018

Pylová kalamita: Tipy jak správně vyčistit automobil od nánosů pylu

Pylová sezona pomalu končí a tak je třeba se zbavit nánosů pylu, které se usadily na našich automobilech. Pyl však neznečišťuje jen karoserii, ale i interiér auta a ventilaci. Je škodlivý nejen pro automobil, ale i pro alergiky. Pojďme se podívat na správné způsoby čištění a na zajímavé tipy a rady.

Přečíst článek
30. 03. 2018

Údržba auta - Co vše lidé u svých aut nehlídají, ale měli by?

Klasická údržba je pro většinu řidičů a majitelů aut samozřejmostí. Pravidelná kontrola a výměna provozních kapalin, čištění interiéru, apod., jsou záležitosti zcela běžné. Stále je ovšem spousta dalších komponentů, na které vlastníci vozů zapomínají, nebo netuší, jak jsou důležité a mohou tak riskovat také zdraví své i dalších pasažérů a účastníků silničního provozu.

Přečíst článek
24. 10. 2017

Jak pečovat o brzdy v autě?

Správně fungující brzdová soustava je jednou z nejdůležitějších částí vozidla. Když v autě nefunguje klimatizace, nemusí to mít tak fatální následky z hlediska bezpečnosti, jako nefungující brzdy.

Přečíst článek
19. 10. 2017

Vaše auto a automyčka

Zima se pomalu blíží a nepříznivé počasí způsobuje, že vaše auto potřebuje více péče a častější mytí (jak kompletně připravit auto na zimu zjistíte v článku tady). Pokud přemýšlíte, že si ušetříte čas a zajedete s autem raději do myčky, zjistěte si, co vše taková návštěva obnáší.

Přečíst článek
05. 09. 2017

Jak správně připravit auto na blížící se zimu?

Léto končí, podzim pomalu klepe na dveře a s ním přichází i čas na přípravu vašeho vozidla na blížící se zimu, která dokáže řidiče pěkně potrápit a způsobit někdy i nemalé škody. Lidé v posledních letech mnohem častěji svěřují svá auta do péče odborných servisů, které jim zaručují kontrolu všeho potřebného, i přesto zůstává spousta práce i na majitelích. Podívejte se, jak nejlépe můžete své auto na zimu nachystat a eliminovat tak případné problémy spojené se zimním nečasem.

Přečíst článek

Příhlášení k odběru newsletteru